Obchody Narodowego ¦więta Niepodległo¶ci
Newsy

Warsztaty decoupage w GOK-u 09.10.2014r.
Newsy
W dniu 9 października 2014r. w GOK-u testowaliśmy przeprowadzanie warsztatów decoupage odbywające się w ramach zajęć proponowanych w Stroniu – Wiosce rzemiosł i umiejętności. Stronie należy do sieci WIOSEK TEMATYCZNYCH w Małopolsce.W dniu 9 października 2014r. w GOK-u testowaliśmy przeprowadzanie warsztatów decoupage odbywające się w ramach zajęć proponowanych w Stroniu – Wiosce rzemiosł i umiejętności. Stronie należy do sieci WIOSEK TEMATYCZNYCH w Małopolsce.


Spacer Nordic Walking 3 Kalwaria Zebrzydowska - 14.10.2014
Projekt: Zielone spacery z kijkami po terenach LGD 4 Żywiołów
Spacer nordic walking po terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska w ramach projektu "Zielone spacery z kijkami po terenie LGD 4 Żywiołów - zakup kijków Nordic Walking, organizacja szkolenia i wycieczek oraz wydanie kalendarza i pocztówek". Projekt współfinansowany ze ¶rodków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"- mały projekt Programu Rozwoju Obszarów wiejskich na lata 2007-2013.Spacer nordic walking po terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska w ramach projektu "Zielone spacery z kijkami po terenie LGD 4 Żywiołów - zakup kijków Nordic Walking, organizacja szkolenia i wycieczek oraz wydanie kalendarza i pocztówek". Projekt współfinansowany ze ¶rodków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"- mały projekt Programu Rozwoju Obszarów wiejskich na lata 2007-2013.


Odwiedziny Łazowianek - 08.10.2014r.
Newsy
W dniu 8 października 2014r. GOK odwiedziły „Łazowianki”, panie z zespołu śpiewaczego z Łazu w Gminie Żary w województwie lubuskim wraz ze swoimi koleżankami z KGW w Łazie. „Łazowianki” znalazły w Internecie śpiewnik opracowany przez Seniorów z naszej gminy i tak się nim zachwyciły, że postanowiły będąc na wycieczce w górach zaglądnąć do Stronia. Wśród piosenek zebranych w naszym śpiewniku odnalazły teksty i melodie ze swojego dzieciństwa. Wspólnie wymieniliśmy się śpiewnikami, gdyż Gmina Żary także wydała zbiór wybranych utworów z repertuaru zespołów śpiewaczych licznie działających w Gminie Żary.W dniu 8 października 2014r. GOK odwiedziły „Łazowianki”, panie z zespołu śpiewaczego z Łazu w Gminie Żary w województwie lubuskim wraz ze swoimi koleżankami z KGW w Łazie. „Łazowianki” znalazły w Internecie śpiewnik opracowany przez Seniorów z naszej gminy i tak się nim zachwyciły, że postanowiły będąc na wycieczce w górach zaglądnąć do Stronia. Wśród piosenek zebranych w naszym śpiewniku odnalazły teksty i melodie ze swojego dzieciństwa. Wspólnie wymieniliśmy się śpiewnikami, gdyż Gmina Żary także wydała zbiór wybranych utworów z repertuaru zespołów śpiewaczych licznie działających w Gminie Żary.


Spacer nordic walking po terenie Gminy Lanckorona 09.10.2014

KONKURS RECYTATORSKI Promuj±cy pamięć o Polskim Państwie Podziemnym

Paleta 2014


Aktualnie online
bullet.gif Go¶ci online: 2

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Ł±cznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy