W ASJ rozmawiamy o kulturze płotów

Jeszcze w zaduszkowym nastroju.
Newsy
W czwartek mieliśmy przyjemność  zobaczyć spektakl "Dziady cz.II" . Było to
możliwe dzięki Młodym ludziom z Gimnazjum w Zakrzowie oraz ich Opiekunkom. Dziękujemy  za wrażenia.
W czwartek mieliśmy przyjemność  zobaczyć spektakl "Dziady cz.II" . Było to
możliwe dzięki Młodym ludziom z Gimnazjum w Zakrzowie oraz ich Opiekunkom. Dziękujemy  za wrażenia.Obchody Święta Niepodległości w Gminie Stryszów- 11listopada 2014 roku

FESTIWAL GOŚCIŃCA 4 ŻYWIOŁÓW
Newsy
8 listopada 2014 roku w Stroniu odbył się FESTIWAL "GOŚCIŃCA  4 ŻYWIOŁÓW". Było smacznie, wesoło i pięknie. Wszystkim uczestnikom oraz gościom DZIĘKUJEMY za mile spędzony czas.  Nagrodzonym w konkursach GRATULUJEMY!8 listopada 2014 roku w Stroniu odbył się FESTIWAL "GOŚCIŃCA  4 ŻYWIOŁÓW". Było smacznie, wesoło i pięknie. Wszystkim uczestnikom oraz gościom DZIĘKUJEMY za mile spędzony czas.  Nagrodzonym w konkursach GRATULUJEMY!


4 Proy Roku - Jesień 2014

Spacer Nordic Walking 4 - Gmina Mucharz
Projekt: Zielone spacery z kijkami po terenach LGD 4 Żywiołów
Spacer nordic walking po terenie Gminy Mucharz w ramach projektu "Zielone spacery z kijkami po terenie LGD 4 Żywiołów - zakup kijków Nordic Walking, organizacja szkolenia i wycieczek oraz wydanie kalendarza i pocztówek". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"- mały projekt Programu Rozwoju Obszarów wiejskich na lata 2007-2013.Spacer nordic walking po terenie Gminy Mucharz w ramach projektu "Zielone spacery z kijkami po terenie LGD 4 Żywiołów - zakup kijków Nordic Walking, organizacja szkolenia i wycieczek oraz wydanie kalendarza i pocztówek". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"- mały projekt Programu Rozwoju Obszarów wiejskich na lata 2007-2013.


Nordic Walking - Mucharz
Projekt: Zielone spacery z kijkami po terenach LGD 4 Żywiołów


Aktualnie online
bullet.gif Gości online: 3

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Łącznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy