NOC W BIBLIOTECE
W nocy z 11 na 12 lipca Biblioteka Publiczna gościła młodych czytelników. Było wiele atrakcji, wrażeń i mało spania.

Wernisaż Grupy Plastycznej Dzieci
Grupa Plastyczna Dzieci zakończyła zajęcia wystawą prac
- teraz wakacje. Wczorajszy wernisaż zgromadził młodych Artystów i
wspaniałych Gości. Dziękujemy Pani Katarzynie Baran za piękne spełnianie marzeń.

Grupa Plastyczna Dzieci zakończyła zajęcia wystawą prac
- teraz wakacje. Wczorajszy wernisaż zgromadził młodych Artystów i

ONUFRALIA 2015 JUŻ ZA NAMI- TERAZ TYLKO WSPOMNIENIA

Wakacje 2015 z GOK - Plan zajęć.

Plan zajęć organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie w czasie wakacji 2015 dostępny jest w dalszej części newsa.

Zaproszenie na wernisaż

Zajęcia w ASJ - 23.06.2015 - Marcin Piwowarczyk - Wstęp do Astronomii i Jarosław Leski - Astrofotografia
Klub Seniora
Cały wszechświat podporządkowany jest pewnym niezmiennym prawom, zasadom, które mają wpływ na nasze życie, ponieważ jesteśmy integralną cząstką wszechświata.

Noc w bibliotece