Wokół ziół i gliny
5 lipca grupa nieformalna "Rodzice dla dzieci" zorganizowała wyjazd do pracowni ceramicznej Ulepianka w Zarzycach Wielkich. Grant współfinansowany jest przez LGD Gościniec 4 Żywiołów.

Magiczna Noc w Bibliotece 2016
Z 30 czerwca na 1 lipca 2016 roku Grupa nieformalna Rodzice na piątkę zorganizowała wypoczynek dla dzieci. Grant współfinansowany jest przez LGD: Gościniec 4 żywiołów.

Spotkania z książką w bibliotece
Spotkania z książką w bibliotece: dzieci  ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce, dzieci z Samorządowego Przedszkola w Stryszowie.

Onufralia 2016

Wakacje 2016 z GOK