Wydarzenia kulturalne
organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu mają charakter otwarty. Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn zm.) na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, w formie fotografii analogowej i cyfrowej, w ramach uczestnictwa w wydarzeniach oraz jej nieodpłatnego rozpowszechniania przez organizatorów bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w materiałach dotyczących promocji wydarzeń oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb własnych podmiotu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 z późn. zm.).

Info!
Wyniki konkursu plastycznego BIBLIOTEKA MOICH MARZEŃ
Biblioteki
Wyniki konkursu plastycznego „ Biblioteka moich marzeń”




Kategoria 0

Miejsce I : Agnieszka Sabała - PS Stronie,
Patryk Stawowy – SP Dąbrówka, Julia Salamon – SP Łękawica,
Łukasz Talaga - SP Łękawica,
Emilia Kalemba - SP Łękawica,
Julia Studnicka - SP Łękawica,
Emilia Potoczny - SP Łękawica,
Marlena Adamczyk - SP Łękawica,
Natalia Studnicka – PS Stronie,
Katarzyna Błasiak - PS Stronie,
Jakub Ziembla - PS Stronie,
Konrad Leśniak - PS Stronie

Kategoria I-III
I miejsce : Monika Bekas – SP Dąbrówka
II miejsce : Filip Gnojek – SP Stronie
III miejsce : Michał Piętoń - SP Łękawica,
Wiktoria Śpiewla – SP Dąbrówka

Kategoria IV – VI

I miejsce : Tomasz Gębala – SP Dąbrówka
II miejsce : Patrycja Janczar – SP Stronie,
Katarzyna Surzyn – SP Stronie
III miejsce: Kinga Wróbel – SP Stryszów


Serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu plastycznego „ Biblioteka moich marzeń”




Kategoria 0

Miejsce I : Agnieszka Sabała - PS Stronie,
Patryk Stawowy – SP Dąbrówka, Julia Salamon – SP Łękawica,
Łukasz Talaga - SP Łękawica,
Emilia Kalemba - SP Łękawica,
Julia Studnicka - SP Łękawica,
Emilia Potoczny - SP Łękawica,
Marlena Adamczyk - SP Łękawica,
Natalia Studnicka – PS Stronie,
Katarzyna Błasiak - PS Stronie,
Jakub Ziembla - PS Stronie,
Konrad Leśniak - PS Stronie

Kategoria I-III
I miejsce : Monika Bekas – SP Dąbrówka
II miejsce : Filip Gnojek – SP Stronie
III miejsce : Michał Piętoń - SP Łękawica,
Wiktoria Śpiewla – SP Dąbrówka

Kategoria IV – VI

I miejsce : Tomasz Gębala – SP Dąbrówka
II miejsce : Patrycja Janczar – SP Stronie,
Katarzyna Surzyn – SP Stronie
III miejsce: Kinga Wróbel – SP Stryszów


Serdecznie gratulujemy!
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Aktualnie online
bullet.gif Gości online: 1

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Łącznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy