Bal karnawałowy w maskach dla Seniorów
Klub Seniora
„Bal karnawałowy w maskach dla Seniorów” to projekt, którego celem było zaktywizowanie grupy defaworyzowanej, jaką stanowią Seniorzy z terenu Gminy Stryszów. Wzięcie udziału w balu karnawałowym w własnoręcznie przygotowanych maskach przyczyniło się do podtrzymania tradycji związanej z uczestnictwem w zabawach organizowanych w czasie karnawału. W styczniu zostały zorganizowane w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Stroniu dwa spotkania, w których wzięło udział 38 Seniorów z Gminy Stryszów. W czasie pierwszego spotkania warsztatowego uczestnicy z pomocą instruktora zaprojektowali i wykonali maski karnawałowe. Następnie w maskach wystąpili na drugim spotkaniu czyli balu karnawałowym. Projekt został zrealizowany ze środków LGD „Gościniec 4 żywiołów”.