Zajęcia kulinarne

Moja najpiękniejsza choinka 2018

Bombka Choinkowa 2018

Warsztaty: Sprawdź jakim powietrzem oddychasz
11 grudnia 2018 roku przeprowadzone zostały warsztaty jakości powietrza- tego wokół nas, w miejscu w którym mieszkamy czy pracujemy. W ramach warsztatów dokonano pomiaru powietrza za pomocą pyłomierza, wyświetlono film "Punkt krytyczny. energia odNowa" oraz omówiono wyniki pomiaru. Warsztaty przeprowadziło Stowarzyszenie ekologiczno-kulturalne "Na Bursztynowym Szlaku". Dodatkową atrakcją był pokaz robienia jogurtu.

Nowości wydawnicze 2018

Konkurs plastyczny - Cztery Pory Roku - Jesień