Wyniki konkursu ortograficznego.

Spotkanie z Wiesławą Rusin

Dietoterapia - spotkanie z przyjaznym dietetykiem Wiesławą Rusin 9.10.2018r. w ramach projektu „WYBIERAM BIBLIOTEKĘ - 10 rzeczy do zrobienia w bibliotece” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Spotkanie z Rafałem Garlaczem

Spotkanie z podróżnikiem Rafałem Garlaczem "Przez świat z biletem powrotnym - historie z niejednej podróży" 2.10.2018r. część projektu „WYBIERAM BIBLIOTEKĘ - 10 rzeczy do zrobienia w bibliotece” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

WYBIERAM BIBLIOTEKĘ - 10 rzeczy do zrobienia w bibliotece
W ostatnim czasie odbywają się liczne wydarzenia w ramach projektu  „WYBIERAM BIBLIOTEKĘ - 10 rzeczy do zrobienia w Bibliotece".  Projekt jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
z programu "Partnerstwo dla książki". Zapraszamy na krótką fotorelację z działań, które już się wydarzyły i zapraszamy do udziału w następnych, o których będziemy informować na bieżąco.

Niech czas niesie przygodę!
W dniu 17.09.2018 r. odbyło się spotkanie z panem Krzysztofem Petkiem - autorem książek sensacyjno - przygodowych dla dzieci i młodzieży. Podczas spotkania pisarz opowiedział o reportażach robionych w różnych stronach świata, o zdobywaniu wiedzy, ciągłej nauce i fascynacji światem, pokazał zdjęcia z wypraw. Penetracja puszczy amazońskiej, Syberii i Kamczatki pozwala autorowi umieścić akcję książek w autentycznych miejscach i zapoznać
czytelnika z realnym życiem dalekich kultur. Na zakończenie pisarz pokazał również elementy samoobrony, w których szkoli młodych ludzi. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu: Wybieram bibliotekę -10 rzeczy do zrobienia w bibliotece. Projekt jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu "Partnerstwo dla książki.

Wyniki konkursu.

Wyjazd do teatru.