Wyniki konkursu plastycznego.

Konkurs - Pisanka 2018

Migawka z Ferii 2018

Warsztaty plastyczne - 22.02.2018r
22.02.2018r. Dziś spotkaliśmy się na ostatnich warsztatach plastycznych, które były częścią projektu "Organizacja zajęć warsztatowych dla dzieci i młodzieży" współfinansowanego przez LGD „Gościniec 4 żywiołów”. Udało nam się dzięki zimnej porcelanie uruchomić najdalsze zakamarki wyobraźni i stworzyć prawdziwe arcydzieła.

Wykład w Akademii Spragnionych Jutra 21.02.2018r

Warsztaty kulinarne - 20.02.2018r
20 lutego 2018r. zostały przeprowadzone drugie warsztaty kulinarne będące częścią projektu "Organizacja zajęć warsztatowych dla dzieci i młodzieży" współfinansowanego przez LGD „Gościniec 4 żywiołów”. Tym razem zgromadziły one miłośników deserów owocowych.

15.02.2018 - Warsztaty plastyczne
15.02.2018r. Kolejne warsztaty tym razem plastyczne już za nami. Robiliśmy projekty i malowaliśmy płócienne worki na plecy. To już drugie spotkanie warsztatowe, które było częścią projektu "Organizacja zajęć warsztatowych dla dzieci i młodzieży" współfinansowanego przez LGD „Gościniec 4 żywiołów”.