Kalendarz zajęć ogranizowanych przez GOK Stryszów. Lato 2010.
Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem zajęć organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie w okresie letnim. Znajdziecie w nim Państwo szczegółowy plan imprez oraz konkursów organizowanych w najbliższych dwóch miesiącach. Szczegóły w dalszej części newsa...

Wyniki Konkursu Ekologicznego
W Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu odbyła się kolejna edycja Konkursu Ekologicznego. Komisja po ocenieniu prac przyznała nagrody.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu recytatorskiego "4 Pory Roku - Lato"
W  Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu odbyła się kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego "4 Pory Roku". Komisja po wysłuchaniu prezentacji konkursowych przyznała nagrody.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu piosenki turystycznej "Na szlaku".
W dniu 9 czerwca 2010 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszowie z/s w
Stroniu odbyła się kolejna edycja Konkursu Piosenki Turystycznej "Na
szlaku". W konkursie uczestniczyły zespoły wokalno-muzyczne i soliści.
Komisja po wysłuchaniu prezentacji konkursowych przyznała nagrody.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Konkurs literacki "Moja pierwsza książka" - rozstrzygnięcie.
W Bibliotece Publicznej w Stroniu 20 maja 2010 r. został rozstrzygnięty konkurs literacki „Moja pierwsza książka”, który adresowany był do przedszkolaków. W konkursie udział wzięło 24 młodych autorów – 5 latków  z Przedszkola Samorządowego w Stroniu. Autorzy książek wykazali się pomysłowością i oryginalnością. Bajki i opowiadania były ciekawe, pięknie ilustrowane. Teksty w książkach  zapisywane były  z  pomocą rodziców. Przedszkolaki otrzymały nagrody książkowe i dyplomy.
Uczestnicy konkursu zasługują  na wielkie brawa !

Uczestnicy konkursu zasługują  na wielkie brawa !

Wyniki konkursu: "Upominek dla Mamy"

fotogaleria - tutaj

Wyniki konkursu znajdują się w dalszej części newsa.

Spektakl "BAL" w Łękawicy