Opłatek w Klubie Seniora 17.01.2019r.

27 Finał WOŚP 2019
Wielkie podziękowania wszystkim, którzy chętnie wrzucają do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To jest nasz wielki sukces, że potrafimy być zgodni i solidarni. Wolontariusze 27 Finału WOŚP jesteście wspaniali. Wasze zaangażowanie i zapał jest bezcenne.  Dziękujemy!

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

MAMY NOWY REKORD!!!

Obca waluta: Euro: 16,03
Funt:0,21
Dolar australijski: 2
Korona norweska:1
Lira turecka:0,50
Korona czeska: 25

MAMY NOWY REKORD!!!

Obca waluta: Euro: 16,03
Funt:0,21
Dolar australijski: 2
Korona norweska:1
Lira turecka:0,50
Korona czeska: 25

V Szczytny Marsz Stryszowski dla WOŚP
Po raz kolejny zawirował z nami świat. V Szczytny Marsz Stryszowski dla WOŚP przeszedł do historii. Dziękujemy za wspólny czas na świeżym powietrzu. Jak widać "pomaganie jest dziecinnie proste".

Warsztaty dla kobiet

Wyniki konkursu

Koncert kolęd w wykonaniu uczniów GOK
W środowe popołudnie uczniowie zajęć muzycznych zaprezentowali przygotowany repertuar świąteczny. Kolędy zagrane na gitarach i pianinie stworzyły piękny, świąteczny klimat. Gratulujemy wspaniałych prezentacji i życzymy wytrwałości.