Bal karnawałowy w maskach dla Seniorów
Klub Seniora
„Bal karnawałowy w maskach dla Seniorów” to projekt, którego celem było zaktywizowanie grupy defaworyzowanej, jaką stanowią Seniorzy z terenu Gminy Stryszów. Wzięcie udziału w balu karnawałowym w własnoręcznie przygotowanych maskach przyczyniło się do podtrzymania tradycji związanej z uczestnictwem w zabawach organizowanych w czasie karnawału. W styczniu zostały zorganizowane w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Stroniu dwa spotkania, w których wzięło udział 38 Seniorów z Gminy Stryszów. W czasie pierwszego spotkania warsztatowego uczestnicy z pomocą instruktora zaprojektowali i wykonali maski karnawałowe. Następnie w maskach wystąpili na drugim spotkaniu czyli balu karnawałowym. Projekt został zrealizowany ze środków LGD „Gościniec 4 żywiołów”.

Wyjazd do teatru

Wyniki konkursu muzycznego

Warsztaty tworzenia masek karnawałowych w Klubie Seniora 22.01.2018r.

Warsztaty w Klubie Seniora
Klub Seniora

Konkurs - Aniołek 2018

WOŚP 2018
W ramach 26 Finału WOŚP odbył się IV Szczytny Marsz Stryszowski Nordic Walking dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz przeprowadzono zbiórkę pieniędzy. Wynik zbiórki jest imponujący: 14 288,37 zł. Ogromne podziękowania dla wszystkich ludzi Wielkiego Serca, którzy wrzucili datki do puszek. Słowa uznania dla wspaniałych Wolontariuszy, którzy niestrudzenie zbierali i liczyli pieniądze. DO NASTĘPNEGO ROKU!