Wydarzenia kulturalne
organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu mają charakter otwarty. Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn zm.) na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, w formie fotografii analogowej i cyfrowej, w ramach uczestnictwa w wydarzeniach oraz jej nieodpłatnego rozpowszechniania przez organizatorów bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w materiałach dotyczących promocji wydarzeń oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb własnych podmiotu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 z późn. zm.).

Info!
100 lat Niepodległej Polski!
Newsy

Wyniki: Talenty 2018
Konkursy

Spotkanie z Jaśkiem Melą
Biblioteki
W dn. 29.10.2018 r. odbyło się spotkanie z Jaśkiem Melą - podróżnikiem, najmłodszym zdobywcą dwóch biegunów, działaczem społecznym, a nade wszystko osobą srogo doświadczoną przez los. Mimo trudnych doświadczeń życiowych udaje mu się prowadzić aktywne życie i nieść pomoc innym poprzez działanie fundacji "Poza horyzonty".  Było to już ostanie  spotkanie w ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury projektu "Wybieram Bibliotekę" -10 rzeczy do zrobienia w bibliotece, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.Wyjazd do teatru.
Newsy

Spotkanie z Pawłem Baręsewiczem
Biblioteki

Bitwa na Teksty.
Konkursy
Gminny Konkurs Ortograficzny "BITWA NA TEKSTY" 11.10.2018r. przeprowadzony w ramach projektu WYBIERAM BIBLIOTEKĘ - 10 RZECZY DO ZROBIENIA W BIBLIOTECE dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.Gminny Konkurs Ortograficzny "BITWA NA TEKSTY" 11.10.2018r. przeprowadzony w ramach projektu WYBIERAM BIBLIOTEKĘ - 10 RZECZY DO ZROBIENIA W BIBLIOTECE dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Spotkanie z Zofią Stanecką
Biblioteki


Aktualnie online
bullet.gif Gości online: 1

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Łącznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy