100 lat Niepodległej Polski!

Wyniki: Talenty 2018

Spotkanie z Jaśkiem Melą
W dn. 29.10.2018 r. odbyło się spotkanie z Jaśkiem Melą - podróżnikiem, najmłodszym zdobywcą dwóch biegunów, działaczem społecznym, a nade wszystko osobą srogo doświadczoną przez los. Mimo trudnych doświadczeń życiowych udaje mu się prowadzić aktywne życie i nieść pomoc innym poprzez działanie fundacji "Poza horyzonty".  Było to już ostanie  spotkanie w ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury projektu "Wybieram Bibliotekę" -10 rzeczy do zrobienia w bibliotece, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wyjazd do teatru.

Spotkanie z Pawłem Baręsewiczem

Bitwa na Teksty.
Gminny Konkurs Ortograficzny "BITWA NA TEKSTY" 11.10.2018r. przeprowadzony w ramach projektu WYBIERAM BIBLIOTEKĘ - 10 RZECZY DO ZROBIENIA W BIBLIOTECE dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Spotkanie z Zofią Stanecką