Wydarzenia kulturalne
organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu mają charakter otwarty. Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn zm.) na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, w formie fotografii analogowej i cyfrowej, w ramach uczestnictwa w wydarzeniach oraz jej nieodpłatnego rozpowszechniania przez organizatorów bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w materiałach dotyczących promocji wydarzeń oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb własnych podmiotu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 z późn. zm.).

Info!
Opłatek w Klubie Seniora 17.01.2019r.

27 Finał WOŚP 2019
Newsy
Wielkie podziękowania wszystkim, którzy chętnie wrzucają do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To jest nasz wielki sukces, że potrafimy być zgodni i solidarni. Wolontariusze 27 Finału WOŚP jesteście wspaniali. Wasze zaangażowanie i zapał jest bezcenne.  Dziękujemy!Wielkie podziękowania wszystkim, którzy chętnie wrzucają do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To jest nasz wielki sukces, że potrafimy być zgodni i solidarni. Wolontariusze 27 Finału WOŚP jesteście wspaniali. Wasze zaangażowanie i zapał jest bezcenne.  Dziękujemy!


27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Newsy

MAMY NOWY REKORD!!!

Obca waluta: Euro: 16,03
Funt:0,21
Dolar australijski: 2
Korona norweska:1
Lira turecka:0,50
Korona czeska: 25


MAMY NOWY REKORD!!!

Obca waluta: Euro: 16,03
Funt:0,21
Dolar australijski: 2
Korona norweska:1
Lira turecka:0,50
Korona czeska: 25
V Szczytny Marsz Stryszowski dla WOŚP
Newsy
Po raz kolejny zawirował z nami świat. V Szczytny Marsz Stryszowski dla WOŚP przeszedł do historii. Dziękujemy za wspólny czas na świeżym powietrzu. Jak widać "pomaganie jest dziecinnie proste".      Po raz kolejny zawirował z nami świat. V Szczytny Marsz Stryszowski dla WOŚP przeszedł do historii. Dziękujemy za wspólny czas na świeżym powietrzu. Jak widać "pomaganie jest dziecinnie proste".      


Warsztaty dla kobiet
Newsy

Wyniki konkursu
Konkursy

Koncert kolęd w wykonaniu uczniów GOK
Newsy
W środowe popołudnie uczniowie zajęć muzycznych zaprezentowali przygotowany repertuar świąteczny. Kolędy zagrane na gitarach i pianinie stworzyły piękny, świąteczny klimat. Gratulujemy wspaniałych prezentacji i życzymy wytrwałości.W środowe popołudnie uczniowie zajęć muzycznych zaprezentowali przygotowany repertuar świąteczny. Kolędy zagrane na gitarach i pianinie stworzyły piękny, świąteczny klimat. Gratulujemy wspaniałych prezentacji i życzymy wytrwałości.Aktualnie online
bullet.gif Gości online: 2

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Łącznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy