Wydarzenia kulturalne
organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu mają charakter otwarty. Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn zm.) na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, w formie fotografii analogowej i cyfrowej, w ramach uczestnictwa w wydarzeniach oraz jej nieodpłatnego rozpowszechniania przez organizatorów bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w materiałach dotyczących promocji wydarzeń oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb własnych podmiotu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 z późn. zm.).

Info!
Wyniki konkursu plastycznego: "ANIOŁEK 2011".
Konkursy






Wyniki konkursu znajdują się w dalszej treści newsa.

Wyniki konkursu plastycznego „ANIOŁEK 2011”

Kategoria Kl.”0”
I miejsce   
Anna Worytko - PS Stronie
Pieczara Mateusz - PS Stryszów
Szczurek Mateusz - PS Stryszów
Nieckula  Magdalena - SP  Dąbrówka  

II miejsce        
Klaczak Jaś -  PS Stryszów
Łazorko Adrianna - PS Stronie
Kacper Stachurski - SP  Dąbrówka

III miejsce      
Łypik Dawid i Angelika  - PS Stryszów
Wyróżnienia: Ożóg Martyna - PS Stryszów
Gębala Agnieszka - PS Stryszów
Oleksy Joanna - PS Stronie
Kowalska Zosia - PS Stryszów
Kwartnik Magdalena - SP Dąbrówka 
       
Stawowy Patryk - SP Dąbrówka 
       
Bekas Tomasz – SP Dąbrówka 





Kategoria Kl . I-III
miejsce I     
Julia Żmija kl.I  -SP  Stryszów
Dawid Dura -kl. III a  SP Stronie
Sandra Sadzik- kl. III SP Łękawica

miejsce II
Anna Stawowy –kl. III  SP Stryszów
Emilia Goryl- kl. II  SP Stronie
Maria Warchał - kl. I  SP Łękawica

miejsce III 
Paweł Stawowy -  kl. III SP Stryszów
Leja Magdalena – kl. II SP Stronie
Szymon Worytko- kl. II   SP Stronie

Wyróżnienia
Dominika Prochownik -  kl. III SP Stryszów
Julita Sadzik -  kl. II SP Łękawica
Natalia Chmielarz - kl. I SP Dąbrówka
Łukasz Kunowski - kl. II SP Stronie

Kategoria kl. IV-VI
I miejsce   
Damian Piętoń – kl. VI SP Dąbrówka

II miejsce   
Paulina Leja – kl. VI SP Dąbrówka
Paulina Piętoń – kl. V SP Stryszów
Emilia Łazorko – kl. IV SP Stronie

III miejsce    
Kinga Wróbel – kl. VI SP Stryszów
Tomasz Gębala – kl. IV SP Dabrówka

Kategoria – gimnazjum

I miejsce    Katarzyna Lenik
II miejsce    Weronika Porębska

Serdecznie gratulujemy!
XIX Finał! Gramy także w Gminie Stryszów!
FOTOGALERIA


Nasi wolontariusze zebrali:


11 076,42 zł
14,60 €
3,09 £
2 penny
1 cent USD
20 Kc


Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!


FOTOGALERIA


Nasi wolontariusze zebrali:


11 076,42 zł
14,60 €
3,09 £
2 penny
1 cent USD
20 Kc


Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Życzenia Świąteczne
Newsy

Świąteczna akcja "Pierniczki"

Wykład dla Akademii Spragnionych Jutra
Klub Seniora






Charakterystyka misjonarskiej działalności Ojców Bernardynów w Republice Zair,
dzisiaj Demokratycznej Republice Kongo









Charakterystyka misjonarskiej działalności Ojców Bernardynów w Republice Zair,
dzisiaj Demokratycznej Republice Kongo

Wyniki konkursu dla Przedszkolaków - Nasza Najpiękniejsza Choinka
Konkursy






Wyniki oraz nagrodzone prace w dalszej części newsa.

I miejsce

– Grupa „Maluszków” z Przedszkola Samorządowego w Stryszowie- wychowawca Joanna Maliszewska
- Grupa „Średniaków” z Przedszkola Samorządowego w Stryszowie- wychowawca Jolanta Kruk
- Grupa Przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Łękawicy- wychowawca Paulina Cieciak
- Grupa „Maluszków” z Przedszkola Samorządowego w Stroniu- wychowawca Anna Grajny






Wyniki konkursu plastycznego OZDOBA CHOINKOWA
Konkursy


FOTOGALERIA

Wyniki w dalszej części newsa.

Kategoria kl. ,,0’’:
I miejsce:
Katarzyna Błasiak PS Stronie
Wojciech Wróbel PS Stryszów
Klaudia Mamcarczyk PS Łękawica

II miejsce:
Zosia Kowalska PS Stryszów              
Agnieszka Gębala PS Stryszów
Martyna Pindel PS Stronie

III miejsce:
Adrianna Łazorko PS Stronie
Emilia Potoczny PS Łękawica
Monika Kwartnik PS Dąbrówka

Wyróżnienie:
Angelika Łypik PS Stryszów
Dawid Łypik PS Stryszów
Klasa ,,0’’ Przedszkole Samorządowe w Stroniu


Kategoria kl. I :
I miejsce:
Natalia Chmielarz kl. I SP Dąbrówka
Magdalena Drążek kl. I SP Stryszów

II miejsce:
Maria Warchał kl. I SP Łękawica   
Małgorzata Kwartnik kl. I SP Stryszów                                               
III miejsce:
Radosław Śpiewla kl. I SP Dąbrówka
Adrian Studnicki kl. I SP Stryszów   

Wyróżnienie:
Kamil Nowak kl. I SP Stronie
Błażej Wdowik kl. I SP Łękawica




Kategoria kl. II – III :
I miejsce:
Bartosz Sermak kl. III SP Dąbrówka
Angelika Kluza kl. II SP Stryszów
Filip Stawowy kl. III SP Stronie

II miejsce:
Mateusz Ryba kl. II SP Łękawica
Emilia Goryl kl. II SP Stronie
Wojciech Paździora kl. II SP Stryszów
Wiktoria Śpiewla kl. II SP Dąbrówka

III miejsce:
Kamil Karbowiak kl. II SP Stronie
Anna Stawowy kl. III SP Stryszów

Wyróżnienie:
Paulina Pieczara kl. III SP Stryszów
Martyna Worytko kl. III SP Łękawica
Monika Bekas kl. III SP Dąbrówka
Zuzanna Łazorko kl. II SP Stronie


Kategoria kl. IV – VI :
I miejsce:
Natalia Kwartnik kl. IV SP Dąbrówka
Tomasz Wdowik kl. V SP Łękawica

II miejsce:
Maksymilian Opyrchał kl. IV SP Dąbrówka
Emilia Łazorko kl. IV SP Stronie

III miejsce:
Tomasz Gębala kl. IV SP Dąbrówka
Aleksandra Talapka kl. V SP Stryszów

Wyróżnienie:
Karol Pawłowski kl. IV SP Dąbrówka
Edyta Okręglicka kl. IV SP Łękawica


Kategoria Gimnazjum:
I miejsce: Piotr Wicher
II miejsce: Katarzyna Lenik
III miejsce: Paulina Okręglicka

Aktualnie online
bullet.gif Gości online: 2

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Łącznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy