Katalog Książek ONLINE już dostępny!
Z przyjemnością informujemy, że dla naszych Czytelników udostępniamy katalog zbiorów Biblioteki Publicznej w Stryszowie, dostępny online.

Dostęp do katalogu po kliknięciu na powyższą ikonę.
Katalog Libra Online umożliwia przeglądanie zasobów Biblioteki Publicznej w Stryszowie oraz daje możliwość zamawiania i monitorowania stanu wypożyczeń książek dla wszystkich Czytelników tej Biblioteki. Aby uzyskać  pełny dostęp online do zasobów należy zgłosić się osobiście do Biblioteki w Stryszowie w celu otrzymania hasła dostępu do katalogu.

Dostęp do katalogu po kliknięciu na powyższą ikonę.
Dusza artysty tkwi w każdym z nas - Warsztaty w Stryszowie 26.10.2011r.

Konkurs Recytatorski - 4 Pory Roku - Jesień

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

Dusza artysty tkwi w każdym z nas - Warsztaty integracyjne w Zebrzydowicach 25.10.2011r.

Paleta 2011

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ.
Dusza artysty tkwi w każdym z nas - Warsztaty integracyjne w WTZ 20.10.2011r.

Dusza artysty tkwi w każdym z nas - Warsztaty plenerowe w Łękawicy 17.10.2011r.