Wydarzenia kulturalne
organizowane przez Gminny O¶rodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu maj± charakter otwarty. Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z póĽn zm.) na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, w formie fotografii analogowej i cyfrowej, w ramach uczestnictwa w wydarzeniach oraz jej nieodpłatnego rozpowszechniania przez organizatorów bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w materiałach dotycz±cych promocji wydarzeń oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb własnych podmiotu zgodnie z ustaw± z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 z póĽn. zm.).

Info!
Wyniki konkursu dla Przedszkolaków - Nasza Najpiękniejsza Choinka
Konkursy






Wyniki oraz nagrodzone prace w dalszej czę¶ci newsa.

I miejsce

– Grupa „Maluszków” z Przedszkola Samorz±dowego w Stryszowie- wychowawca Joanna Maliszewska
- Grupa „¦redniaków” z Przedszkola Samorz±dowego w Stryszowie- wychowawca Jolanta Kruk
- Grupa Przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Łękawicy- wychowawca Paulina Cieciak
- Grupa „Maluszków” z Przedszkola Samorz±dowego w Stroniu- wychowawca Anna Grajny






Wyniki konkursu plastycznego OZDOBA CHOINKOWA
Konkursy


FOTOGALERIA

Wyniki w dalszej czę¶ci newsa.

Kategoria kl. ,,0’’:
I miejsce:
Katarzyna Błasiak PS Stronie
Wojciech Wróbel PS Stryszów
Klaudia Mamcarczyk PS Łękawica

II miejsce:
Zosia Kowalska PS Stryszów              
Agnieszka Gębala PS Stryszów
Martyna Pindel PS Stronie

III miejsce:
Adrianna Łazorko PS Stronie
Emilia Potoczny PS Łękawica
Monika Kwartnik PS D±brówka

Wyróżnienie:
Angelika Łypik PS Stryszów
Dawid Łypik PS Stryszów
Klasa ,,0’’ Przedszkole Samorz±dowe w Stroniu


Kategoria kl. I :
I miejsce:
Natalia Chmielarz kl. I SP D±brówka
Magdalena Dr±żek kl. I SP Stryszów

II miejsce:
Maria Warchał kl. I SP Łękawica   
Małgorzata Kwartnik kl. I SP Stryszów                                               
III miejsce:
Radosław ¦piewla kl. I SP D±brówka
Adrian Studnicki kl. I SP Stryszów   

Wyróżnienie:
Kamil Nowak kl. I SP Stronie
Błażej Wdowik kl. I SP Łękawica




Kategoria kl. II – III :
I miejsce:
Bartosz Sermak kl. III SP D±brówka
Angelika Kluza kl. II SP Stryszów
Filip Stawowy kl. III SP Stronie

II miejsce:
Mateusz Ryba kl. II SP Łękawica
Emilia Goryl kl. II SP Stronie
Wojciech PaĽdziora kl. II SP Stryszów
Wiktoria ¦piewla kl. II SP D±brówka

III miejsce:
Kamil Karbowiak kl. II SP Stronie
Anna Stawowy kl. III SP Stryszów

Wyróżnienie:
Paulina Pieczara kl. III SP Stryszów
Martyna Worytko kl. III SP Łękawica
Monika Bekas kl. III SP D±brówka
Zuzanna Łazorko kl. II SP Stronie


Kategoria kl. IV – VI :
I miejsce:
Natalia Kwartnik kl. IV SP D±brówka
Tomasz Wdowik kl. V SP Łękawica

II miejsce:
Maksymilian Opyrchał kl. IV SP D±brówka
Emilia Łazorko kl. IV SP Stronie

III miejsce:
Tomasz Gębala kl. IV SP D±brówka
Aleksandra Talapka kl. V SP Stryszów

Wyróżnienie:
Karol Pawłowski kl. IV SP D±brówka
Edyta Okręglicka kl. IV SP Łękawica


Kategoria Gimnazjum:
I miejsce: Piotr Wicher
II miejsce: Katarzyna Lenik
III miejsce: Paulina Okręglicka
Gminny Konkurs Recytatorski "Żywe Słowo"
Konkursy

Przegl±d Grup Kolędniczych
Konkursy

Konkurs - "Kolęda Pastorałka"
Konkursy

Konkurs - "Bożonarodzeniowy Aniołek"
Konkursy

"Akademia Spragnionych Jutra - Muzyka klasyczna" oraz Andrzejki w Klubie Seniora


Aktualnie online
bullet.gif Go¶ci online: 1

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Ł±cznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy