Wydarzenia kulturalne
organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu mają charakter otwarty. Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn zm.) na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, w formie fotografii analogowej i cyfrowej, w ramach uczestnictwa w wydarzeniach oraz jej nieodpłatnego rozpowszechniania przez organizatorów bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w materiałach dotyczących promocji wydarzeń oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb własnych podmiotu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 z późn. zm.).

Info!
Koncert "Arcydzieła Mistrzów" - fotorelacja.

Koncert: "Arcydzieła Mistrzów"
Newsy

"Ruszyła Akademia Spragnionych Jutra" - I wykład 21.10.2010 " Budownictwo Obronne i rezydencjonalne powiatu wadowickiego.

Warsztaty decoupage w Bibliotece Publicznej w Stryszowie- 20.10.2010

Talenty 2010 - Nominacje do konkursu powiatowego.
Konkursy


W kategorii muzyka instrumentalna:

Dawid Paczyński, Gimnazjum w Kleczy Dolnej, kl. II, (Grupa wiekowa III)

W kategorii wokal:
Sara Paczyńska, SP w Dąbrówce, kl. VI (Grupa wiekowa II)
Karolina Korzeniowska, Gimnazjum w Zakrzowie (Grupa wiekowa III)

W kategorii teatr:
Anna Piętoń, SP w Stryszowie, kl. VI (Grupa wiekowa II)

W kategorii plastyka:
Paulina Kwartnik, SP w Dąbrówce, kl. III (Grupa wiekowa I)
Tomasz Gębala, SP w Dąbrówce, kl. IV (Grupa wiekowa II)


W kategorii literatura:
Emilia Herok, SP w Stryszowie, kl. V (Grupa wiekowa II)
Dorota Płonka, SP w Stryszowie, kl. VI (Grupa wiekowa II)



W kategorii muzyka instrumentalna:

Dawid Paczyński, Gimnazjum w Kleczy Dolnej, kl. II, (Grupa wiekowa III)

W kategorii wokal:
Sara Paczyńska, SP w Dąbrówce, kl. VI (Grupa wiekowa II)
Karolina Korzeniowska, Gimnazjum w Zakrzowie (Grupa wiekowa III)

W kategorii teatr:
Anna Piętoń, SP w Stryszowie, kl. VI (Grupa wiekowa II)

W kategorii plastyka:
Paulina Kwartnik, SP w Dąbrówce, kl. III (Grupa wiekowa I)
Tomasz Gębala, SP w Dąbrówce, kl. IV (Grupa wiekowa II)


W kategorii literatura:
Emilia Herok, SP w Stryszowie, kl. V (Grupa wiekowa II)
Dorota Płonka, SP w Stryszowie, kl. VI (Grupa wiekowa II)
Wyniki konkursu plastycznego Paleta 2010
Konkursy






Wyniki konkursu znajdują się w dalszej treści newsa.


Gminne Eliminacje VII Ogólnopolskiego Konkursu Ładnego Pisania.
Konkursy

Regulamin konkursu znajduje się w dalszej części newsa. Jest także do pobrania TUTAJ.


Aktualnie online
bullet.gif Gości online: 1

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Łącznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy