Wydarzenia kulturalne
organizowane przez Gminny O¶rodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu maj± charakter otwarty. Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z póĽn zm.) na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, w formie fotografii analogowej i cyfrowej, w ramach uczestnictwa w wydarzeniach oraz jej nieodpłatnego rozpowszechniania przez organizatorów bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w materiałach dotycz±cych promocji wydarzeń oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb własnych podmiotu zgodnie z ustaw± z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 z póĽn. zm.).

Info!
Jasełka 2011
SZCZEGÓŁY W TRE¦CI NEWSA.




WYNIKI PRZEGLˇDU GRUP KOLĘDNICZYCH
Konkursy

I miejsce Grupa Kolędnicza „Herody” z SP Łękawica
oraz Grupa Kolędnicza z SP Stryszów

II miejsce Grupa „Herody” ze Stronia

III miejsce Grupa „Szymona” ze Stronia
oraz Grupa „Pasterzy „ z SP Łękawica

Wyróżnienia dla: Grupy „Mali Pasterze „ oraz Grupa „Pastuszków” ze Stronia.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!



I miejsce Grupa Kolędnicza „Herody” z SP Łękawica
oraz Grupa Kolędnicza z SP Stryszów

II miejsce Grupa „Herody” ze Stronia

III miejsce Grupa „Szymona” ze Stronia
oraz Grupa „Pasterzy „ z SP Łękawica

Wyróżnienia dla: Grupy „Mali Pasterze „ oraz Grupa „Pastuszków” ze Stronia.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Spotkanie opłatkowe w Akademii Spragnionych Jutra - 20.01.2011


Wyniki konkursu recytatorskiego Żywe słowo -21.01.2011
Konkursy

Wyniki s± już dostępne w dalszej tre¶ci newsa.







WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO „ŻYWE SŁOWO”

Kategoria klas I- III:
I miejsce -   Maria Warchał – SP Łękawica, kl. I
II miejsce – Martyna Worytko, SP Łękawica, kl. III
Zuzanna Maj, SP Łękawica, kl.III
III miejsce – Faustyna Tatar, SP Łękawica, kl.  II

Kategoria klas IV-VI:
I miejsce – Anna Piętoń, SP Stryszów, kl, VI
II miejsce – Sara  Paczyńska, SP D±brówka, kl. VI
III miejsce – Emilia Łazorko, SP Stronie, kl. IV
Julia KoĽbiał, SP Łękawica, kl. V
Daria Maj, SP Łękawica, kl. V

Gratulujemy!
Wyniki konkursu muzycznego "Kolęda - pastorałka" 2011
Konkursy


Wyniki s± dostępne w dalszej tre¶ci newsa.

Fotogaleria tutaj.

Kategoria I

„ Kolęda lub pastorałka zagrana na instrumencie ”:

I miejsca – Sara Paczyńska - SP D±brówka, Dawid Paczyński - Gimnazjum

II miejsce - Emilia Herok - SP Stryszów

Tadeusz Porębski- SP Stryszów

III miejsce - Zuzanna Łazorko - SP Stronie

Kategoria II

„ Kolęda lub pastorałka za¶piewana „:

I miejsce – Aleksandra Kwartnik- PS Stryszów

Barbara B±k - SP D±brówka

Sara Paczyńska - SP D±brówka

II miejsce – Robert Ryba, Tomasz Pilch - SP Stryszów

Karolina Prochownik - SP Stryszów

III miejsce - Maria Warchał - SP Łękawica

Grupa II - PS Stryszów / Ewelina Markiewicz, Szymon Dura, Oliwia W±sik/

Grupa z kl. IV - SP D±brówka / Natalia Kwartnik, Barbara Leja, Karol Pawłowski, Maksymilian Opyrchał, Tomasz Gębala, Mateusz Talaga/

Wyróżnienia:

Grupa - SP Stronie / Emilia Goryl, Wiktoria Nowak/

Aleksandra Le¶niak, Krzysztof Sermak – Gimnazjum


Serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu plastycznego: "ANIOŁEK 2011".
Konkursy






Wyniki konkursu znajduj± się w dalszej tre¶ci newsa.

Wyniki konkursu plastycznego „ANIOŁEK 2011”

Kategoria Kl.”0”
I miejsce   
Anna Worytko - PS Stronie
Pieczara Mateusz - PS Stryszów
Szczurek Mateusz - PS Stryszów
Nieckula  Magdalena - SP  D±brówka  

II miejsce        
Klaczak Ja¶ -  PS Stryszów
Łazorko Adrianna - PS Stronie
Kacper Stachurski - SP  D±brówka

III miejsce      
Łypik Dawid i Angelika  - PS Stryszów
Wyróżnienia: Ożóg Martyna - PS Stryszów
Gębala Agnieszka - PS Stryszów
Oleksy Joanna - PS Stronie
Kowalska Zosia - PS Stryszów
Kwartnik Magdalena - SP D±brówka 
       
Stawowy Patryk - SP D±brówka 
       
Bekas Tomasz – SP D±brówka 





Kategoria Kl . I-III
miejsce I     
Julia Żmija kl.I  -SP  Stryszów
Dawid Dura -kl. III a  SP Stronie
Sandra Sadzik- kl. III SP Łękawica

miejsce II
Anna Stawowy –kl. III  SP Stryszów
Emilia Goryl- kl. II  SP Stronie
Maria Warchał - kl. I  SP Łękawica

miejsce III 
Paweł Stawowy -  kl. III SP Stryszów
Leja Magdalena – kl. II SP Stronie
Szymon Worytko- kl. II   SP Stronie

Wyróżnienia
Dominika Prochownik -  kl. III SP Stryszów
Julita Sadzik -  kl. II SP Łękawica
Natalia Chmielarz - kl. I SP D±brówka
Łukasz Kunowski - kl. II SP Stronie

Kategoria kl. IV-VI
I miejsce   
Damian Piętoń – kl. VI SP D±brówka

II miejsce   
Paulina Leja – kl. VI SP D±brówka
Paulina Piętoń – kl. V SP Stryszów
Emilia Łazorko – kl. IV SP Stronie

III miejsce    
Kinga Wróbel – kl. VI SP Stryszów
Tomasz Gębala – kl. IV SP Dabrówka

Kategoria – gimnazjum

I miejsce    Katarzyna Lenik
II miejsce    Weronika Porębska

Serdecznie gratulujemy!
XIX Finał! Gramy także w Gminie Stryszów!
FOTOGALERIA


Nasi wolontariusze zebrali:


11 076,42 zł
14,60 €
3,09 £
2 penny
1 cent USD
20 Kc


Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!


FOTOGALERIA


Nasi wolontariusze zebrali:


11 076,42 zł
14,60 €
3,09 £
2 penny
1 cent USD
20 Kc


Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!


Aktualnie online
bullet.gif Go¶ci online: 3

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Ł±cznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy