Wydarzenia kulturalne
organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu mają charakter otwarty. Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn zm.) na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, w formie fotografii analogowej i cyfrowej, w ramach uczestnictwa w wydarzeniach oraz jej nieodpłatnego rozpowszechniania przez organizatorów bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w materiałach dotyczących promocji wydarzeń oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb własnych podmiotu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 z późn. zm.).

Info!
Talenty 2010 - Nominacje do konkursu powiatowego.
Konkursy


W kategorii muzyka instrumentalna:

Dawid Paczyński, Gimnazjum w Kleczy Dolnej, kl. II, (Grupa wiekowa III)

W kategorii wokal:
Sara Paczyńska, SP w Dąbrówce, kl. VI (Grupa wiekowa II)
Karolina Korzeniowska, Gimnazjum w Zakrzowie (Grupa wiekowa III)

W kategorii teatr:
Anna Piętoń, SP w Stryszowie, kl. VI (Grupa wiekowa II)

W kategorii plastyka:
Paulina Kwartnik, SP w Dąbrówce, kl. III (Grupa wiekowa I)
Tomasz Gębala, SP w Dąbrówce, kl. IV (Grupa wiekowa II)


W kategorii literatura:
Emilia Herok, SP w Stryszowie, kl. V (Grupa wiekowa II)
Dorota Płonka, SP w Stryszowie, kl. VI (Grupa wiekowa II)



W kategorii muzyka instrumentalna:

Dawid Paczyński, Gimnazjum w Kleczy Dolnej, kl. II, (Grupa wiekowa III)

W kategorii wokal:
Sara Paczyńska, SP w Dąbrówce, kl. VI (Grupa wiekowa II)
Karolina Korzeniowska, Gimnazjum w Zakrzowie (Grupa wiekowa III)

W kategorii teatr:
Anna Piętoń, SP w Stryszowie, kl. VI (Grupa wiekowa II)

W kategorii plastyka:
Paulina Kwartnik, SP w Dąbrówce, kl. III (Grupa wiekowa I)
Tomasz Gębala, SP w Dąbrówce, kl. IV (Grupa wiekowa II)


W kategorii literatura:
Emilia Herok, SP w Stryszowie, kl. V (Grupa wiekowa II)
Dorota Płonka, SP w Stryszowie, kl. VI (Grupa wiekowa II)
Wyniki konkursu plastycznego Paleta 2010
Konkursy






Wyniki konkursu znajdują się w dalszej treści newsa.


Gminne Eliminacje VII Ogólnopolskiego Konkursu Ładnego Pisania.
Konkursy

Regulamin konkursu znajduje się w dalszej części newsa. Jest także do pobrania TUTAJ.

Konkurs recytatorski "4 Pory Roku - Jesień"

Wyniki konkursu recytatorskiego "4 Pory Roku - Jesień"
Konkursy

Konkurs Recytorski: 4 Pory Roku - Jesień
Konkursy


Regulamin oraz dokumenty dla uczestników do pobrania TUTAJ.



Regulamin oraz dokumenty dla uczestników do pobrania TUTAJ.
Konkurs Plastyczny Paleta 2010
Konkursy


Regulamin oraz dokumenty dla uczestników do pobrania TUTAJ.



Regulamin oraz dokumenty dla uczestników do pobrania TUTAJ.

Aktualnie online
bullet.gif Gości online: 2

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Łącznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy