WYJAZD DO TEATRU z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stryszowie do Teatru Ludowego w Krakowie dnia 12.11.2021 roku na spektakl: „Kolacja dla głupca” o godz. 19:00. Wyjazd o godz. 17:15 (przystanek PKS przy Szkole Podstawowej w Łękawicy). Bilet normalny 70 zł, ulgowy 60 zł w cenie zawarty jest przejazd. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia oraz płatność do dnia 27.10.2021 r. w siedzibie GOK. Dodatkowe informacje pod nr tel. 33 879 74 79.

22.10.2021 r. godz. 15:00
Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spotkanie dotyczące wydawnictwa książki pt. „HISTORIA KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ W OBRAZACH OCZAMI KAZIMIERZA WIŚNIAKA WIDZIANA I JEGO REKĄ NARYSOWANA”. Wyboru tekstów i redakcji dokonał pan Andrzej Bucki. Nowe poszerzone wydanie zawiera 90 nowych rysunków wykonanych przez Mistrza Wiśniaka dopełnionych stosownymi tekstami. Książka zawiera nieznane, zapomniane i zapominane historie, dodatkowo opisuje historie miasta, rzemiosła i inne ciekawostki miejscowości od „Zebrzydowa” do „Kalwarii Zebrzydowskiej”.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich chętnych do siedziby GOK na spotkanie, na którym zaczerpniemy historii naszego terenu oraz będzie można zakupić egzemplarz tego wyjątkowego wydania.

Okładka książki książki pt. „HISTORIA KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ W OBRAZACH OCZAMI KAZIMIERZA WIŚNIAKA WIDZIANA I JEGO REKĄ NARYSOWANA”.

Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu ZAPRASZA uczniów szkół podstawowych na Zajęcia Plastyczne w każdą środę w siedzibie GOK od 15:00 do 16:30. Miesięczny koszt zajęć wynosi 30 zł. Zapisy pod nr tel. 33 879 74 79