– Konkursy

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Kategoria kl.0:

I miejsce – Jakub Opyrchał SP Zakrzów, Miłosz Kozik ZSP Stryszów,

II miejsce – Zofia Cudak ZSP Stronie, Kamila Chmielarz ZSP Stronie, Honorata Mlak ZSP Stronie

III miejsce – Rafał Wrona SP Zakrzów, Damian Janeczek ZSP Stronie, Patryk Smoleń ZSP Stronie

Kategoria kl.I-III:

I miejsce – Dawid Sowiński SP Łękawica

II miejsce – Patrycja Ryłko ZSP Stronie

III miejsce – Amelia Cudak ZSP Stronie, Tomasz Maślanka ZSP Stryszów, Karol Grajny SP Łękawica

Kategoria kl.IV-VI:

I miejsce – Kinga Kalata SP Łękawica

II miejsce – Natalia Okręglicka SP Łękawica

III miejsce – Zofia Adamczyk SP Łękawica, Monika Kleszcz ZSP Stryszów

Kategoria kl.VII-VIII:

I miejsce – Oskar Cycoń SP Łękawica

II miejsce – Gabriela Stawowy SP Łękawica

Regulamin

  1. Konkurs plastyczny jest adresowany do uczniów kl.”0” i szkół podstawowych z terenu Gminy Stryszów.
  2. Praca wykonana samodzielnie techniką dowolną.
  3. Kategorie wiekowe:
  • klasa „0”
  • uczniowie klas I-III
  • uczniowie klas IV-VI
  • uczniowie klasy VII-VIII.
  1. Termin nadsyłania prac: 15.01.2021r.
  2. Ogłoszenie wyników: 18.01.2021r.
  3. Uczestnik konkursu po stworzeniu aniołka wykonuje zdjęcie swojej pracy. Fotografię należy przesłać na adres mailowy: instruktor@gokstryszow.pl. Plik jpg powinien być opisany imieniem, nazwiskiem, wiekiem (klasa) oraz nazwą szkoły, do której uczęszcza autor.
  4. Postanowienia końcowe:
  • uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodziców/opiekunów prawnych na publikację imion i nazwisk uczestników konkursu oraz nazwy szkoły, do której uczęszczają na stronie internetowej i profilu facebook GOK-u
  • złożenie w terminie zdjęć prac spełniających warunki konkursu oznacza akceptację przez uczestnika „Regulaminu konkursu”.
Wyniki konkursu plastycznego - cztery pory roku jesień 2020

Kategoria kl.0:
I miejsce – Franciszek Mirocha SP Łękawica
II miejsce – Lena Mamcarczyk SP Łękawica, Emilia Glanowska SP Łękawica
III miejsce – Zofia Mamcarczyk SP Dąbrówka, Antoni Sadzik SP Łękawica
Wyróżnienie otrzymała – Zofia Cudak ZSP Stronie

Kategoria kl.I-III:
I miejsce – Julia Wróbel SP Dąbrówka
II miejsce – Filip Okręglicki SP Dąbrówka, Radosław Widlarz SP Zakrzów
III miejsce – Gabriel Gajda SP Dąbrówka, Patrycja Ryłko SP Stronie
Wyróżnienie otrzymali – Sylwia Basik SP Zakrzów; Łukasz Klaczak SP Zakrzów

Kategoria kl.IV-VI:
I miejsce – Sara Lach ZSP Stronie
II miejsce – Kinga Kalata SP Łękawica, Karolina Kwartnik SP Dąbrówka, Natalia Widlarz SP Zakrzów
III miejsce – Zuzanna Piekarz ZSP Stryszów, Patryk Nowak SP Zakrzów
Wyróżnienie otrzymały: Zofia Adamczyk SP Łękawica; Zuzanna Bogunia SP Dąbrówka

Kategoria kl.VII-VIII:
I miejsce – Emilia Piętoń SP Dąbrówka
II miejsce – Szymon Wdowik SP Łękawica

Serdecznie gratulujemy

Back to top