Zajęcia Teatralne dla młodzieży

Propozycja kierowana jest do osób, które ukończyły 12 lat i chciałyby rozwinąć swój talent aktorski, spróbować własnych sił w działaniach scenicznych, są ciekawe, jak wygląda teatr „od środka” lub po prostu szukają niebanalnego sposobu na spędzenie wolnego czasu.

Podczas comiesięcznych spotkań uczestnicy poznają różnorodne formy teatralne. Pojawi się wśród nich teatr przedmiotu, pantomima i elementy gry aktora w masce.

Zaprosimy młodych aktorów do pracy nad interpretacją tekstu oraz zachęcimy do pisania własnych form literackich. Nie zabraknie gier teatralnych oraz swobodnej improwizacji.

Spotkania teatralne zakończy pokaz finałowy, będący kompilacją twórczych aktywności uczestników warsztatów.

Warsztaty odbywać się będą w soboty w godz. 16-18.

Zajęcia są odpłatne.

Proponowane terminy zajęć ustalane są na zajęciach.

Warsztaty prowadzi Monika Filipowicz- aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku.  Na stałe współpracuje ze Szkołą Wokalno-Aktorską w Krakowie, Szkołą Musicalową House of Art oraz krakowską Szkołą Aktorską Lart Studio. Prowadzi zajęcia aktorskie dla klas o profilu taneczno- teatralnym w XXX LO im. A. Chmielowskiego. Pracuje jako instruktorka teatralna w Wadowickim Centrum Kultury, opiekując się  dziecięcym oraz młodzieżowym zespołem teatralnym