Serce na biąłym tle
  1. Konkurs plastyczny  jest adresowany do uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Gminy Stryszów.
  2. Temat: Portret Mojej Mamy.
  3. Kategorie wiekowe:
    • uczniowie klas  „0”
    • uczniowie klas I–III
    • uczniowie klas IV–VI
    • uczniowie klasy VII-VIII.
  4. Praca wykonana samodzielnie techniką dowolną.
  5. Format prac – prace płaskie w formatach: A4, A3.
  6. Ze względu na obecną sytuację zagrożenia epidemiologicznego, prace należy dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Stroniu i złożyć w przygotowanym pojemniku na parterze budynku do dnia 25.05.2021 r.
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26.05.2021 r. Wyniki zostaną umieszczone na stronie internetowej GOK-u: www.gokstryszow.pl i na profilu facebook: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie.
  8. Prosimy o dokładne podpisanie prac na odwrocie (imię i nazwisko, klasa, szkoła).
  9. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody, które zostaną dostarczone do szkół.
  10. Postanowienia końcowe:
    • uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodzica/opiekuna prawnego na publikację imion i nazwisk uczestników konkursu oraz nazwy szkoły, do której uczęszczają na stronie internetowej i profilu facebook GOK-u
    • złożenie w terminie prac spełniających warunki konkursu oznacza akceptację przez uczestnika „Regulaminu konkursu”.