20 maja Bibliotekę Publiczną w Stroniu odwiedziła grupa przedszkolaków z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Stroniu. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Niektóre maluchy odwiedziły już wcześniej bibliotekę ze swoimi rodzicami, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta w takim miejscu. Dzieci z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Przypominamy, że biblioteki biorą udział w projekcie Mała książka, wielki człowiek” Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.  Serdecznie zapraszamy!