W dniu 29 października 2021 roku w Dworze w Stryszowie miał miejsce wernisaż wystawy fotograficznej podsumowującej projekt „Teatr w fotografii – podróż w czasie”. Uczestnicy poznali historię Dworu w Stryszowie i jego mieszkańców oraz historię Gminy Stryszów. Poznana historia stała się kanwą do stworzenia sześciu opowieści o prawdziwych i możliwych wydarzeniach z życia członków rodziny Łubieńskich. W czasie trwania sesji zdjęciowej uczestnicy weszli w role mieszkańców stryszowskiego dworu, odtwarzając codzienność opisaną w stworzonych opowiadaniach. Wszystko to zostało utrwalone na fotografiach. Fotografie, które można oglądać na wystawie do 21 listopada 2021 roku wydrukowane zostały PikselHouse – Drukarnia Grzegorz Chorąży. Projekt sfinansowano ze środków Fundacji PZU.