Seniorzy na rowerach
Zdjęcie portretowe Pani Wandy Matras-Mastalerz

We wtorek 06.10.2020 nasi seniorzy mogli wysłuchać wykładu dr Wandy Matras-Mastalerz „Seniorzy pełni zdrowia, mądrości i wigoru”. W trakcie wykładu można było dowiedzieć się jaki obecnie jest stan naszej wiedzy na temat pracy mózgu, które półkule odpowiadają za poszczególne działania, a przede wszystkim, co powinniśmy robić, aby jak najdłużej zachować sprawność intelektualną i jak bardzo mocno  jest ona powiązana z aktywnością fizyczną i społeczną. Prowadząca zaprezentowała również praktyczne przykłady ćwiczeń stymulujących nasz mózg.

Baner z logiem Ministerstwa Kultury oraz Dziedzictwa Narodowego i tytułem projektu "Biblioteka - tu się dzieje"

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury