Regulamin konkursu recytatorskiego „Cztery Pory Roku – JESIEŃ”

1. Konkurs recytatorski „Cztery Pory Roku – Jesień” jest adresowany do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Stryszów.
  2. Uczestnik przygotowuje recytację jednego wiersza i przesyła ją w formie filmu video (MP4). Łączny czas prezentacji nie może przekroczyć 5 min. W treści wiadomości e-mail powinny być umieszczone informacje o autorze:  imię i nazwisko, wiek (klasa), szkoła.
  3. Temat: JESIEŃ.
  4. Kategorie wiekowe:
    • a) „MALUCHY” – do 5 osób z jednego przedszkola
    • b) uczniowie klas „0” – do 4 osób z jednej klasy
    • c) uczniowie klas I–III
    • d) uczniowie klas IV–VI
    • e) uczniowie klasy VII-VIII.
  5. Ze względu na obecną sytuację zagrożenia epidemiologicznego, wiersze należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: instruktor@gokstryszow.pl do dnia 16.11.2021r.
  6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18.11.2021r. Wyniki zostaną umieszczone na stronie internetowej GOK-u: www.gokstryszow.pl i na profilu facebook: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie.
  7. Autorzy nagrodzonych prezentacji otrzymają dyplomy i nagrody, które zostaną dostarczone do szkół.
  8. Postanowienia końcowe:
  • uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodzica/opiekuna prawnego na publikację imion i nazwisk uczestników konkursu
    oraz nazwy szkoły, do której uczęszczają na stronie internetowej
    i profilu facebook GOK-u zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego
    i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE.L. 2016.119.1) (RODO)
  • złożenie w terminie prac spełniających warunki konkursu oznacza akceptację przez uczestnika „Regulaminu konkursu”.

Regulamin konkursu plastycznego „Cztery Pory roku – JESIEŃ”

1. Konkurs plastyczny „Cztery Pory Roku – Jesień” jest adresowany do uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Gminy Stryszów.
  2. Temat: Pejzaż jesienny.
  3. Kategorie wiekowe:
    1. uczniowie klas „0”
    2. uczniowie klas I–III
    3. uczniowie klas IV–VI
    4. uczniowie klasy VII-VIII.
  4. Praca wykonana samodzielnie techniką dowolną.
  5. Format prac – prace płaskie w formatach: A4, A3.
  6. Ze względu na obecną sytuację zagrożenia epidemiologicznego, prace należy dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury do Stronia i złożyć w przygotowanym pojemniku na parterze budynku do dnia 16.11.2021r.
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18.11.2021r. Wyniki zostaną umieszczone na stronie internetowej GOK-u: www.gokstryszow.pl i na profilu facebook: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie.
  8. Prosimy o dokładne podpisanie prac na odwrocie (imię i nazwisko, klasa, szkoła).
  9. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody, które zostaną dostarczone do szkół.
  10. Postanowienia końcowe:
    oraz nazwy szkoły, do której uczęszczają na stronie internetowej
    i profilu facebook GOK-u zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego
Plakat informujący o konkursie recytatorskim i plastyczym